Hoera Sandra is terug bij de ouder en kindgym!

Wij zijn blij te kunnen melden dat Sandra de ouder en kindgym weer heeft opgepakt na de zomervakantie. Na een jaar er tussen uit geweest te zijn is ze weer vol enthousiasme begonnen. Sandra zorgt ervoor dat uw kind spelenderwijs samen met u kan bewegen. De kinderen worden uitgedaagd om te klimmen, klauteren, balanceren en rollen. Er worden liedjes gezongen en spelletjes gedaan, daarnaast komt het inschatten van afstand, hoogte, diepte en verte aan de orde. Kortom, het is een uurtje waar ouder en kind samen veel plezier hebben! Er is nog ruimte voor meer kinderen, dus kom gerust een keertje kijken! Iedere maandagochtend van 08:45 – 09:45.

ouder en kindgym Sandra terug

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Post Navigation