Nieuw bestuur voor Sportvereniging Renswouw

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van de Sportvereniging Renswouw (SV) op 25 januari j.l werd een nieuw bestuur gepresenteerd. Adriaan Hosang, die meer dan 30 jaar voorzitter van de SV was nam op deze avond afscheid en het nieuwe bestuur presenteerde zich.

Adriaan bedankte Mariska van Voorthuizen (Penningmeester) voor haar steun de afgelopen twee jaar, toen het bestuur alleen uit hen beiden bestond. Maarten Bouman (nieuwe voorzitter) geeft een toelichting hoe het nieuwe bestuur tot stand is gekomen. In aanloop tot deze samenstelling moesten eerst de financiën op orde gebracht worden. Na een half jaar schaduwdraaien van dit bestuur wordt de nieuwe samenstelling nu officieel. Maarten neemt nu de voorzittershamer over. Adriaan ontvangt uit handen van Maarten een cadeau als dank voor meer dan 30 jaar voorzitterschap. Adriaan wordt tevens Lid van Verdienste bij de SV.

Het nieuwe bestuur van de SV ziet er als volgt uit:
◦Voorzitter: Maarten Bouman voorzitter
◦Secretaris: Christianne Geerdes
◦Penningmeester: Mariska van Voorthuizen
◦Patrick van de Pol (TC-lid Volleybal)
◦Herald Aantjes (TC-lid Badminton)
◦Thieske Verkerk (TC-lid Gymnastiek)

.

Adriaan samen met het nieuwe bestuur

Lid-van-verdienste

Adriaan is nu Lid van Verdienste bij de SV

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Post Navigation