Winactie – tas vol boodschappen

Tijdens de onderlinge wedstrijd en de sponsoracties was er de mogelijkheid om je in te schrijven om een tas vol boodschappen te winnen. We hebben twee boodschappen tassen gesponsord gekregen van de Emté Renswoude en daarbij twee inschrijflijsten gemaakt. Op beide lijsten konden 50 mensen zich inschrijven. Tijdens de onderlinge wedstrijd waren bijna alle vakjes al vol, maar nog niet alle vakjes, dus er moest nog in spanning afgewacht worden. Dinsdag tijdens de sponsoractie van de selectie en de dansgroep hebben we beide inschrijflijsten vol gekregen en daarna ook direct de nummers getrokken. De meiden van de selectie keken met spanning naar het telefoonscherm waar het nummer tevoorschijn kwam! De eerste tas is gewonnen door Hans Geijtenbeek en de tweede tas is gewonnen door familie Geerenstein. Hans Geijtenbeek heeft hem direct overhandigd gekregen, hij was namelijk aan het kijken bij de sponsoractie. Familie Geerenstein is later op de avond nog verrast met de tas vol met boodschappen! Gefeliciteerd en geniet ervan!
Onze dank gaat uit naar de Emté voor het sponsoren!!

de winnaars!

de winnaars!


de winnaars!

de winnaars!

de tas vol boodschappen - Bedankt Emté!

de tas vol boodschappen – Bedankt Emté!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Post Navigation